КАЗКИ ВАСИЛЯ ЮДОВА

GALALAY  казка-епос

Може й правдою то було. Про то ніхто не знає серед степу, окрім верби золотавої, річечки кучерявої, вишеньки плодовитої та цілого поля маків степових, як стяга козаків кривавого. А ще відьми про це знають та мовчать тихенько, аби не порушити баланс, котрий вже сотнями століть не ними побудований. А от неправду, то й так можна вигадати… 

 

СТРАНА ДРАКОНОВ (в соавторстве с Игорем Киришко)

 Города превратились в геометрические фигуры, люди в числа. А в лесах и морях драконы расставили множество математических капканов и ловушек. Поэтому только смелому и всезнающему математику-рыцарю по плечу преодолеть преграды околдованной страны. Ему нужно победить зло и освободить волшебную страну от колдовства.

ДУХ ЛІТА друга добірка "Казки літнього саду"

Великі міста не розуміють життя маленьких поселень. Великі міста живуть величною силою розуму, вони чавлять бетонними монстрами природу, витискують її у грати теплиць. Маленькі поселення живуть завдяки природі і повністю залежні від неї. Логіка розуму безсила пояснити: як така гармонія організмів існує, коли навіть рослини впливають на життя людей…

КОЛЮЧЕ СЕРЦЕ  із збірника "Казки літнього саду"

Як Біла Шовковиця не шаруділа листочками, ніщо Пірата не лякало! Мама-синичка злетіла з гнізда і в розпачі кидалась на кота, бо в гніздечку ось-ось мали вилупитись пташенята. Кота Пірата це не зупинило. Він протягував свою лапу все ближче...

ПРО СТОВП СЕРЕД ПУСТЕЛІ притча

Багато часу пройшло у пустелі. Може навіть більше, ніж можна було уявити, а чоловік все ходив до стовпа, поливав його водою, благав, щоб стовп став деревом і навіть бився об стовп головою у розпачі від того, що стовп не бажає чути благання.

КАЗКИ ЛІТНЬОГО САДУ перша добірка

Сад – це також будиночок. Тільки дах цього будиночка – блакитне небо. Стіни цього будиночка – чисте повітря. А підлогою цього будиночка є дбайливо зорана земля.

Живуть в такому будиночку живі істоти – дерева, кущі, трави. Дружньою сім’єю ростуть в саду вишні і груші, яблуні і виноград, смородина і полуниці, також інші рослини. Цілий день їм світить сонечко, а вночі ліхтарики-зорі.Вночі рослини не сплять. Вони розповідають одна одній казки і всілякі історії, щоб веселіше дочекатися ранку... 

 

МАНДРІВНИК   (мандрівник mp-3 читає автор)

гумористична казка

 

...Була тут лобна кістка Бруно                            Така собі кістяча Рада

І поперек Маодзидуна,                                       Зійшлася, щоб судити владу:

Гомілка грецького Сократа                                 "До пір буде дурак царити

І три фаланги Арафата...                                     Й топтатись по костям еліти?

Весь цвіт костей сюди присунув!                        Тирана геть! До стінки гада!"

 

 

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Юдов Василь Михайлович народився 08.07.1965 року в с. Іллічівка (колишня Іванівка) Братського району Миколаївської області. З 1970 року в селі Новогригорівка Арбузинського району Миколаївської області.

 Закінчив Харківське Державне художнє училище факультет станкового живопису з кваліфікацією вчитель малювання і креслення. З 1983 по 1985 роки служба в Радянській Армії, а з грудня 1985 року за комсомольською путівкою працює на Далекому Сході кореспондентом в багатотиражній газеті «Вперед» авіаційного заводу ім.Гагаріна в м.Космсомольськ-на-Амурі. В цей час з’являються перші літературні твори на російській мові, член літературного об’єднання міста.

 1998 рік в м.Первомайськ Миколаївської області дописувач у місцевій газеті «Прибузький

комунар» і Арбузинській районній «Нове життя».

 З 1989 по 1991 рік в м.Кишеневі, дизайнер Дзеркальної фабрики.

 1992р. співавтор районного альманаху «Маркова Нива», повість «Бізнесмен» у районній газеті, перші книжки: авторська «Казки літнього саду», і співавторська з математиком І.Кірішко «Країна Драконів». Засновник перших регіональних газет «Вісник», «Золотий сфінкс», «Козацькі брехні».

 Пртягом 1992-2003 року працював вчителем Новогригорівської школи.

 2003-2010 роки в Арбузинці і працює у РБТШ, партійним консультантом по Арбузинському району, головним спеціалістом відділу політики Арбузинської райдержадміністрації. У цей час став лауреатом 2 премії Всеукраїнського конкурсу творів для дітей «Лис Микита», дипломантом 1 Всеукраїнського конкурсу «Усмішки Глазового», вийшла збірка сатиричних віршів «Зорі П-резидентів», Гран-Прі міжнародного конкурсу «Гоголь-фентезі ім.Рудого Панька» за казку «Галалай».

 В 2011 році лауреат 1 премії, в 2012  2-ї, міжрегіонального конкурсу «Грицева шкільна наука» в

Тернопільській області.

Тричі обраний депутатом районної ради 4,5,6 скликань.