КАЗКИ ЛІЛІЇ НІКОЛАЄНКО

КОРОЛЬ І ЖАБА казка

Так Жаба поступово витіснила короля з трону. Тепер уже він був її підданим і мусів перед нею кланятися. Хотів він вернути собі минулу владу, але тепер це було майже неможливо: занадто мало людей стало б на його захист, вороги зайняли найкращі місця біля державного штурвала, колишні друзі кепкували та сміялися з нього. 

Щоденник Афродіти (Всі казки Лілії)  Щоденник Афродіти,Троянда і Дикунка,Казка про білий Лотос,Король і Жаба,Панегірики,ВТРАЧЕНА ПІСНЯ,Державна служба, Як звірі царя обирали, Невдалий ярмарок,Щастя,Зоряна троянда,Струмочок,Про дурного Кота і мудру Мишу,Птаха щастя,Лелека і горобець,Про гусака-ватажка і старого діда, Про Івана-старосту і одну дійну корову, Недосяжна вершина

 

ЯК ЗВІРІ ЦАРЯ ОБИРАЛИ казка

Перший день усі веселились і святкували приїзд Дракона і був тоді великий бенкет, але ж ніхто у лісі не знав, що чим більше Дракон їсть, тим більше хоче ще. Проте це одразу стало видно неозброєним оком.

ВТРАЧЕНА ПІСНЯ казка

Слухаєш — і душа твоя співає разом із ним, вище тягне до сонця зелені віти дуб, не цвіте — буяє калина, виблискує, мов кришталь, озерце, а сонечко гріє ласкавіше. Навіть вода в криничці ставала від його співу смачні­шою. «Ну й соловейко, ну й чарівник! – захоплювались люди. – Звідки ж голос такий у тебе, нечуваний і неповторний?!»

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА казка

Жив Жайворонок, як-то кажуть, на широку ногу, з`явився у нього і «брат», і «сват», і шана, і увага. Але все йому чогось не вистачало. «Може, дзеркало замінити в спальні? – думав він. – Може, попросити в Орла новий костюм?» 

ЩАСТЯ казка

Неповторної чарівності квіти тягнулися до мене і схиляли свої голівки, примовляючи: «Яка ти гарна, панно! Яка вродлива! Все життя ми співатимемо тобі хвалу!» «Як нудно! – подумала я. – Я й так знаю, що я вродлива! Пусті вихваляння! Слухати це кожен день – невже в цьому все моє щастя? 

ПАНЕГІРИКИ  казка

Він відчував, як його тіло стає важким і пливе кудись у безодню, як руки його полонить холод і колючий трепет лоскоче душу, як зір його застилається туманом, а слух наповнюється безтямними моторошними звуками. Він знав – все це через ті прокляті панегірики, якими він задушив правду і закон!

 

НЕВДАЛИЙ ЯРМАРОК казка

Прийшов багатій додому, а в голові все ті штани стоять! «Чому ж так дорого?» – думає: і грошей шкода, і не купити не можна, бо страх як захотів їх мати! Думав-думав і нарешті зважився: продав свої усі костюми, маєток, кінний двір, ремісничий цех і млин за містом. Зібрав усі гроші і поніс хитрому купцеві, собі ж залишив лише маленьку дерев`яну хатину біля річки, в якій колись жив його бідний батько.

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

Лілія Віталіївна Ніколаєнко Народилася 28 травня 1988 року в смт Теплик Вінницької обл. в родині службовця. Закінчила Київський національний університет внутрішніх справ. Лауреат конкурсу "Золотий Тризуб". Член літературної творчої спілки "Елітер".
Збірки: 
"Солов"їна пісня" (проза);
"Меч и роза" (поезія);
Публікації:
"Сопілка часу" (колективна збірка віршів укр. авторів);
"Periculum" (поезія і проза укр. та рос. авторів - видавництво "Склянка часу");
"Антологія 2011" (сучасна новелістика і поезія - видавництво "Склянка часу");
"Весна. Скіфія-2012" (твори укр. та рос. авторів - видавництво "Склянка часу");
Літературно-художній альманах "Свою Україну любіть" (літ. спілка "Елітер");
Літературно-художній альманах "Lira" №1, №2 (літ. спілка "Елітер");
Літературний альманах "Усі ми родом із дитинства" - літ. спілка "Елітер";
Літературний журнал "Союз писателей" (м. Москва);
Літературний журнал "Далекосхідна хвиля" (журнал укр. діаспори в Росії);
Газети: "Вінничина",
"Кримська світлиця".