Вільна казка безкінечності

Шановні автори! Виявивши бажання продовжити проект, уважно прочитайте попередній текст казки і користуючись режимом коментарів додавайте своє продовження.

Обов'язково залишайте правильно написані свої авторські імена, які будуть показуватись у авторстві цього літературного проекту. 

Оставить комментарий

Комментарии: 1
  • #1

    Василь Юдов (Вторник, 01 Январь 2013 13:01)

    Щоб тільки не творилося на білому світі, та у ньому залишаються постійні засади, котрі не змінити злим духам і всіляким реформам. Одна із них - це вибір супружниці для продовження роду чоловічого. Особливо важливим таке питання постає для царського обійстя...
    ... В далекій країні п’ять на сім кадастрів та ще й один запасу жив ганібальний завойовник Князь Перевернизакон Мудрий. Поки молодий був та сильний трималися коло нього княгині та інші дітородні добродійки, підлесливниці, усладниці. А коли постарів Князь, розбіглася дітородна рать на інші землі, де свободи більше і сила закону справедливіша. Лишився Князь один з трьома синами сам на сам із старістю немічною і мрією заповітною - найскоріше одружити своїх синів, що соколів, які досягли зрілості, а без супружниць розум свій дитячий на дуринки розтрачують, про процвітання країни рідної не думають.
    І став Князь дні і ночі думати, як одружити синів, де знайти для них добрих, гарних відповідно до степені інтелекту жінок. І чим більше думав, тим більше голова парацитамолу вимагала...