КАЗКА У ДВІ РУКИ (Л.Ніколаєнко, В.Юдов)

ЛИЦАР ЗОРЯНОГО ЧАСУ казка у дві руки 

«Квіти – це краса. Краса мистецтва і таланту. Вона безтурботна, легка, досконала, проте, щоб досягти її, потрібно бути бджілкою. І не тільки постійно трудитися і збирати цінний нектар, але й уміти вибирати добрі і щирі квіти. Інакше зібраний мед буде гірким і отруйним!»

СОН ДОЛИН МІСЯЧНОГО ШОВКУ казка у дві руки

Не легко бути Місячним принцом, коли на тобі відповідальність за весь Всесвіт, за все живе і неживе у безкрайній, ніким не пізнаній, безмежності світла і тіні. Там, де немає відчуття реального дотику і лише сон у сні стикається із неіснуючими порядками і законами достеменно живих видінь своїх і мільярдів чужих снів. 

РОЗГОРТУВАЧ ПРОСТОРУ казка у дві руки

Головні ролі діставалися славнозвісним плиткам шоколаду чудернацької форми, найвідомішим героєм був чистокровний чорний шоколад без усяких там домішок та начинок. Проте, як тільки казкар перегортав сторінку із черговою історією, усі ці герої вистрибували із книги на стіл і ставали звичайними цукерками, а хазяїн пригощав ними відвідувачів.

КАЗКИ ЛІЛІЇ НІКОЛАЄНКО

КОРОЛЬ І ЖАБА казка

Так Жаба поступово витіснила короля з трону. Тепер уже він був її підданим і мусів перед нею кланятися. Хотів він вернути собі минулу владу, але тепер це було майже неможливо: занадто мало людей стало б на його захист, вороги зайняли найкращі місця біля державного штурвала, колишні друзі кепкували та сміялися з нього. 

Щоденник Афродіти (Всі казки Лілії)  Щоденник Афродіти,Троянда і Дикунка,Казка про білий Лотос,Король і Жаба,Панегірики,ВТРАЧЕНА ПІСНЯ,Державна служба, Як звірі царя обирали, Невдалий ярмарок,Щастя,Зоряна троянда,Струмочок,Про дурного Кота і мудру Мишу,Птаха щастя,Лелека і горобець,Про гусака-ватажка і старого діда, Про Івана-старосту і одну дійну корову, Недосяжна вершина

 

ЯК ЗВІРІ ЦАРЯ ОБИРАЛИ казка

Перший день усі веселились і святкували приїзд Дракона і був тоді великий бенкет, але ж ніхто у лісі не знав, що чим більше Дракон їсть, тим більше хоче ще. Проте це одразу стало видно неозброєним оком.

ВТРАЧЕНА ПІСНЯ казка

Слухаєш — і душа твоя співає разом із ним, вище тягне до сонця зелені віти дуб, не цвіте — буяє калина, виблискує, мов кришталь, озерце, а сонечко гріє ласкавіше. Навіть вода в криничці ставала від його співу смачні­шою. «Ну й соловейко, ну й чарівник! – захоплювались люди. – Звідки ж голос такий у тебе, нечуваний і неповторний?!»

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА казка

Жив Жайворонок, як-то кажуть, на широку ногу, з`явився у нього і «брат», і «сват», і шана, і увага. Але все йому чогось не вистачало. «Може, дзеркало замінити в спальні? – думав він. – Може, попросити в Орла новий костюм?» 

ЩАСТЯ казка

Неповторної чарівності квіти тягнулися до мене і схиляли свої голівки, примовляючи: «Яка ти гарна, панно! Яка вродлива! Все життя ми співатимемо тобі хвалу!» «Як нудно! – подумала я. – Я й так знаю, що я вродлива! Пусті вихваляння! Слухати це кожен день – невже в цьому все моє щастя? 

ПАНЕГІРИКИ  казка

Він відчував, як його тіло стає важким і пливе кудись у безодню, як руки його полонить холод і колючий трепет лоскоче душу, як зір його застилається туманом, а слух наповнюється безтямними моторошними звуками. Він знав – все це через ті прокляті панегірики, якими він задушив правду і закон!

 

НЕВДАЛИЙ ЯРМАРОК казка

Прийшов багатій додому, а в голові все ті штани стоять! «Чому ж так дорого?» – думає: і грошей шкода, і не купити не можна, бо страх як захотів їх мати! Думав-думав і нарешті зважився: продав свої усі костюми, маєток, кінний двір, ремісничий цех і млин за містом. Зібрав усі гроші і поніс хитрому купцеві, собі ж залишив лише маленьку дерев`яну хатину біля річки, в якій колись жив його бідний батько.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Лілія Віталіївна Ніколаєнко Народилася 28 травня 1988 року в смт Теплик Вінницької обл. в родині службовця. Закінчила Київський національний університет внутрішніх справ. Лауреат конкурсу "Золотий Тризуб". Член літературної творчої спілки "Елітер".
Збірки: 
"Солов"їна пісня" (проза);
"Меч и роза" (поезія);
Публікації:
"Сопілка часу" (колективна збірка віршів укр. авторів);
"Periculum" (поезія і проза укр. та рос. авторів - видавництво "Склянка часу");
"Антологія 2011" (сучасна новелістика і поезія - видавництво "Склянка часу");
"Весна. Скіфія-2012" (твори укр. та рос. авторів - видавництво "Склянка часу");
Літературно-художній альманах "Свою Україну любіть" (літ. спілка "Елітер");
Літературно-художній альманах "Lira" №1, №2 (літ. спілка "Елітер");
Літературний альманах "Усі ми родом із дитинства" - літ. спілка "Елітер";
Літературний журнал "Союз писателей" (м. Москва);
Літературний журнал "Далекосхідна хвиля" (журнал укр. діаспори в Росії);
Газети: "Вінничина",
"Кримська світлиця".